Twój koszyk0szt. 
Twoje konto
Loguj Zarejestruj się Przypomnij hasło
Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji. Otrzymasz wiadomość z danymi dostępowymi do Twojego konta.
wyślij

Komunikat

WAŻNE

Szczegóły oferty 

O Firmie

Kim jesteśmy?

Masz pytania?

zadzwoń

25 633 41 95

lub skorzystaj z formularza a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć

DREWMET

Firma Drewmet istnieje od 1985 roku. Pod obecną nazwą - Zakład Produkcyjno-Handlowy "Drewmet" funkcjonujemy od 1993 roku.

Zajmujemy się zaopatrywaniem różnego rodzaju sklepów, hurtowni i składów w artykuły ogrodnicze, budowlane, rolnicze, metalowe i narzędzia. Początki działalności firmy to głównie produkcja, na przykład lejków do paliwa, później także narzędzi budowlanych i ogrodniczych, jak łopaty, grabie, kielnie czy wiadra metalowe.

Z upływem czasu zwiększyliśmy asortyment zarówno wyrobów produkowanych, jak i pozostałych dostępnych w naszej ofercie. Dodatkowo zaczęliśmy zajmować się produkcją ogrodzeń i kojców dla psów na indywidualne zamówienie. Przy tym stale poszerzaliśmy asortyment o różnego rodzaju koła, ogumienie, węże wodne i strażackie, elektronarzędzia i inne towary z branży budowlanej, rolniczej i ogrodniczej. Stopniowo charakter działalności zmieniał się i dziś jest to przede wszystkim sprzedaż i zaopatrywanie.

Sukcesywnie wprowadzamy do produkcji własne łopaty do śniegu: aluminiowe oraz plastikowe, na trzonkach drewnianych i aluminiowych. Produkujemy ponadto: stojaki na worki na śmieci, lejki plastikowe do paliwa, felgi do kół 4.00-10.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. W przypadku braku w naszej ofercie produktów, którymi byliby Państwo zainteresowani, uprzejmie prosimy o kontakt.

NEWSLETTER

Zapisz
Jeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i  kliknij tutaj
 
Sprawdź jak do nas trafić

Kontakt

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Drewmet"
ul. Piaski Starowiejskie 114  08-110 Siedlce  NIP: 821-000-30-78 
 tel./fax 25 632 77 08  tel. 25 633 41 95  e-mail: drewmet@drewmetsiedlce.pl 

Na skróty

©2021 DREWMET


Wykonanie: L77.pl - strony internetowe.